Nasza szkoła zapewnia jedne z najlepszych metod nauczania, które dostosowywane są do Państwa potrzeb.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie stosujemy metodę komunikatywną. Pracujemy w oparciu o podręcznik wiodący, ale dużą wagę przywiązujemy do wykorzystywania materiałów dodatkowych. Dzięki temu nie popadamy w rutynę i zapewniamy Państwu styczność z żywym językiem. Tak dobieramy materiały, aby doskonalić wszystkie sprawności językowe – mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.  Zależy nam, by zajęcia były ciekawym doświadczeniem dającym możliwość opanowania języka i wykorzystania go w różnych sytuacjach życiowych, w których prędzej czy później Państwo się znajdziecie.

Jak już wspomnieliśmy, rozwijamy i ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe. Jesteśmy również otwarci na specjalne potrzeby i wymagania naszych Kursantów, które determinują całokształt szkolenia. Możemy dopasować program nauczania do doskonalenia wybranych umiejętności takich jak mówienie lub pisanie.

Zależy nam by nasze zajęcia przekonały Kursantów, że nauka może być przyjemnym doświadczeniem przynoszącym wymierne rezultaty.

Materiały

Korzystamy ze sprawdzonych i jednych z najlepszych podręczników dostępnych na rynku. Przygotowujemy również swoje własne materiały po przeanalizowaniu Państwa potrzeb.

Zależy nam nie tylko na zrealizowaniu materiału z podręcznika, ale przede wszystkim na urozmaiceniu zajęć.  Jeśli Kursant potrzebuje większej ilości ćwiczeń w celu opanowania danego zagadnienia językowego, zapewniamy uzupełniające zadania i systematycznie sprawdzamy stopień opanowania materiału.

W trakcie prowadzonego kursu staramy się pozostawać w ciągłym kontakcie internetowym z Kursantami prowadząc konwersacje lub też sprawdzając prace domowe wysłane drogą mailową.